BAŞKAN EKİCİ, BİRİNCİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ


1.Hacılar Kar ve Kayak Etkinliğinde kayak ve kızak yarışlarında dereceye giren yarışmacılar altınla ödüllendirdi.

                Erciyes Hacılar Kapı Kayak Merkezi’nde, Hacılar Kaymakamlığı ve Hacılar Belediyesi tarafından 10-11 Şubat tarihlerinde düzenlenen 1.Hacılar Kar ve Kayak Etkinliğinde gerçekleştirilen ve 58 kişinin kıyasıya mücadele ettiği kayak ve kızak yarışlarında dereceye giren yarışmacılar ödüllerini Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici’nin elinden aldı.

Madalya töreninde konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, “Erciyes Hacılar Kapı Kayak Merkezi’nde 10-11 Şubat tarihlerinde Kar ve Kayak Etkinliği yapmıştık. Burada kızak ve kayak yarışları düzenledik, dereceye giren arkadaşlarımızı ödüllendirdik. Ben aynı zamanda Hadak Kulüp Başkanıyım. Spora her zaman desteğimiz devam ediyor. Kulübümüzden de Türkiye ve Kayseri birincileri var. Ben kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Yarışmada kızak kategorisinde birinciliği, Özgür Akyurt, Kayak genç bayanlar kategorisinde Semanur Dağlı, Kayak genç erkekler kategorisinde Bekir Efe Eser kazanırken kayak büyük erkekler kategorisinde ise birinciliği Ali Furkan Şaş kazandı. Yarışmada birinciliği elde eden yarışmacılara ödüllerini Belediye Başkanı Doğan Ekici verdi.