HACILAR BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR


Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan, Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerince Akyazı Mahallesinde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Vekili Özdoğan, Server Caddesi’nde yapılan asfalt çalışmaları hakkında Fen İşleri Müdürü Mustafa Palaz’dan bilgi aldı.

Başkan Vekili Özdoğan, Akyazı Mahallesinde altyapı yenileme ve asfalt serim çalışması gerçekleştirildiğini belirterek, Sever Caddesinde asfaltlama çalışmalarını Kurban Bayramından önce, Akyazı caddesinde ise çalışmaların bayramdan sonra tamamlanacağını söyledi.

Özdoğan sözlerini şöyle sürdürdü;

“Akyazı Mahallemizde, Server Sitelerini İlçe Merkezine bağlayan Server Caddesinde, içme suyu hatlarında yapılan yenileme çalışmalarının ardından asfalt çalışmalarına başladık. Yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki yolun sıcak asfaltını Kurban Bayramından önce tamamlayacağız. Bunun haricinde Akyazı Caddesinde ise elektrik hatlarının yeraltına alınmasının ardından bu yolumuzda da asfaltımızı yenileyeceğiz. Ayrıca Yeni Mahalle’mizde de öncelikle Muhittin Tatar ve Ahmet Yesevi Caddelerinde Asbestli boruların yenilenmesinin ardından asfalt çalışmasını yapacağız. Bu süreçte bizlere destek veren vatandaşlarımıza göstermiş oldukları sabırdan dolayı teşekkür ediyor, yapılan yolların ilçemiz halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum.”