HACILAR RAMAZAN BAYRAMINA HAZIR


Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Belediye olarak vatandaşların bayramı rahat ve huzurlu geçirmesi için tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi.

Hacılar halkının huzurlu ve nezih bir bayram geçirmesi için belediye olarak gerekli çalışmaları yaptıklarını belirten Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, “Arefe ve Bayram günü en çok ziyaret edilen ilçe mezarlığında, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğümüz çevre düzenleme ve temizlik çalışması yaptı. Arefe günü hemşerilerimizin yoğun ilgi gösterdiği Cami Kebir ve çevresinde de temizlik çalışmalarını tamamladık. Ayrıca cenaze namazlarının kılınan alandaki parke taşlarımız eskimişti. Bunları bazalt taşlarla yeniledik. Şadırvanımızda da problemler vardı. Lavabo ve tuvaletlerde eskimişti, bunları da yeniledik. “dedi.

Görevli ekiplerin, çalışmalarını arefe ve bayram günü de sürdüreceğine vurgu yapan Başkan Ekici, “İlçemizde bayramlaşma programı 16 Haziran 2018 Cumartesi, bayramın ikinci günü saat:13’de, 15 Temmuz Parkı içerisi, Hacılar Kafe & Restoran’da gerçekleştirilecektir. Birlik ve beraberliğin vesilesi olan bayramlaşma programına tüm halkımızı bekliyoruz. Bu vesile ile hemşerilerimizin Ramazan Bayramını tebrik eder,  tüm İslam âlemine ve milletimize hayırlara vesile olmasını yüce Allahtan temenni ederim." diye konuştu.

Başkan Ekici, vatandaşların Ramazan Bayramı süresince 442 37 77 numaralı telefonu arayarak her türlü istek ve taleplerini iletebileceklerini de sözlerine ekledi.