HACILAR, YENİ MEYDANIYLA GÖZ KAMAŞTIRACAKHACILAR, YENİ MEYDANIYLA GÖZ KAMAŞTIRACAK

Hacılar’ı altın çağına taşıyan Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ilçenin görünümünü değiştirecek muhteşem bir meydan projesi için adım attı. Özdoğan, yeni dönemde başlatılacak olan ilçe meydanı projesinin Hacılar'ın ruhuna uygun olacağını belirtti.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, uzun süredir üzerinde çalışılan ilçe meydanı projesi için harekete geçti. Geçtiğimiz günlerde tamamlanan projenin yapımına yeni dönemde başlanacak. Yeni proje ile ilçe meydanı eşsiz bir görünüme kavuşacak.

Başkan Özdoğan, "Hacılar'ı geleceğe en iyi şekilde hazırlıyoruz. Muhteşem bir meydan kazandıracağız. Hacılar'ın merkezinde, yaşam kalitesini artıracak ve insanları bir araya getirecek bir projeyi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 'Daha Yeşil ve Daha Aktif Hacılar Meydanı Projesi' ile meydanı genişleterek, daha yeşil ve etkinlik dolu bir alan haline getireceğiz. Kentsel dönüşüm kapsamında meydanı modernleştireceğiz. Projesi tamamlanan çalışma ile birlikte estetik açıdan daha güzel bir Hacılar hayalimizi gerçekleştireceğiz. İlçemizin kalbi burada atacak. Tamamlandığında şehrin görünümü değişecek. Hacılar'ın cazibesini artıracak güzel bir çalışma yapıyoruz." dedi.