BAŞKAN ÖZDOĞAN, “TERTEMİZ HACILARIMIZIN ÇALIŞKAN EMEKTARLARI GECE GÜNDÜZ SAHADA”BAŞKAN ÖZDOĞAN, “TERTEMİZ HACILAR’IMIZIN ÇALIŞKAN EMEKTARLARI GECE GÜNDÜZ SAHADA”

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hacılar ilçesinde Kurban Bayramı’nın huzur içerisinde idrak edildiğini belirtti. Başkan Özdoğan, belediye olarak bayram süresince gereken tüm tedbirleri aldıklarını ve ekiplerin gece gündüz çalıştığını ifade etti.

Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe genelinde belediye faaliyetlerinde çalışmaların eksiksiz bir şekilde gerçekleştirildiğini ve

“Tertemiz Hacılar’ımızın çalışkan emektarları gece gündüz sahada,” diyen Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, "Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ekiplerimiz, ilçemizin her noktasında kurban atıklarını toplamak için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Hacılar’ımız her zamanki gibi pırıl pırıl olsun diye gece boyu çalışmayı sürdürecek ekiplerimize teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum" dedi.

Başkan Özdoğan, vatandaşların bayramı huzur ve mutluluk içinde geçirmeleri için gerekli tüm düzenlemelerin yapıldığını ve belediye ekiplerinin bayram süresince sahada olduğunu ifade etti. Temizlik çalışmalarının yanı sıra, gereken diğer konularda da önlemler alındığı vurgulayan Başkan Özdoğan, "Ekiplerimiz, bayram boyunca vatandaşların kurban atıklarını düzenli ve hijyenik bir şekilde toplarken, ilçenin genel temizliğini sağlamak adına yoğun bir mesai harcıyorlar. Ekiplerimizin özverili çalışmaları sayesinde Hacılar’ın her zamanki gibi temiz ve düzenli bir görünüme kavuşuyor" dedi.

Başkan Özdoğan, ayrıca vatandaşlara gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılık için teşekkür ederek, bayramın huzur ve sağlık içinde geçmesi temennisinde bulundu.